1 грудня в Україні святкують День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2021 11:41

Фото без описуСвято встановлено в Україні, враховуючи визначну роль органів прокуратури України в зміцненні законності, захисті прав людини й громадянина, внесок працівників прокуратури в справу розбудови України, як правової держави.

Прокуратура України становить єдину систему, яка здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Щороку в перший день зими в нашій країні вітають професіоналів, для яких служіння закону є головним життєвим принципом.

У цей непростий час кардинальних змін у житті суспільства працівники прокуратури роблять усе залежне, щоб захистити конституційні права й свободи громадян, інтереси держави, поставити заслін організованій злочинності й корупції,  утвердити верховенство права. Ми свідомі того, що нам належить докласти багато зусиль, щоб перебороти численні проблеми й досягти успіху.

Миколаївська міська територіальна громада вітає працівників прокуратури та бажає міцного здоров’я, нових трудових досягнень, добробуту й сімейного затишку в ваших родинах.

Висловлюємо особливу повагу й вдячність ветеранам органів прокуратури, які своєю відданістю професії заклали славні традиції, пронесли їх через роки та примножили авторитет органів прокуратури, а нині передають свій неоціненний досвід молодому поколінню.

Бажаємо служителям Феміди міцного здоров’я, миру й щастя, творчої наснаги та нових професійних звершень задля добробуту людей і процвітання країни!

З повагою міський голова Олександр Гадяцький