Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

До міського голови завітали на прийом члени ГО ЧАЕС «Союз ветеранів-інвалідів»

Дата: 02.12.2021 16:48
Кількість переглядів: 1051

Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Сьогодні до мене завітали на прийом представники ГО ЧАЕС «Союз ветеранів-інвалідів»-голова організації Віктор Поздняков та член організації Софія Степанівна Грівніва. До розмови я запросив заступника міського голови Валентину Гребенюк та начальника відділу інформаційної діяльності Тетяну Пелипенко. Представники громадської організації чорнобильців прийшли з питанням щодо проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,який вшановується на державному рівні 14 грудня.Згідно плану культурно-масових заходів на території Миколаївської громади, в цей день заплановано провести мітинг- пам’яті до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Я запропонував присутнім висловити свою думку та надати пропозиції щодо проведення спільного заходу. Хотілося б , щоб захід пройшов душевно бо сьогодні наш святий обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.

Потім вирішували проблему , що виникла в жінки-члена організації чорнобильців,яка потерпає від складних матеріальних та побутових умов життя. Надав відповідні розпорядження підпорядкованим структурним підрозділам щодо вивчення даного питання та надання пропозицій по вирішенню проблеми мешканки нашої громади. Бо хто, як не ми? Сподобалося, що люди прийшли з конкретними порадами щодо поліпшення життя своїм членам організації, мешканцям нашої громади. Для обговорення проблем, насущних питань, життєвих ситуацій вирішили, що голова організації Віктор Поздняков буде вести прийом членів організації, визначили приміщення для цього. Як тільки буде названо день і час- повідомимо мешканців громади.

Завтра, 3- го грудня-день інвалідів, людей із особливими фізичними потребами. Висловив вшанування, в організації є такі люди,побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки в усіх життєвих випробуваннях.

Залишився дуже задоволений цією зустріччю.Гарно, коли люди приходять із своїми проблемами, а йдуть –задоволені від того, що всі проблеми можна вирішити, поговоривши по-душам, відверто та змістовно.

Міський голова Олександр Гадяцький


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора