Завершується будівництво контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів

Дата: 03.12.2021 09:28

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)Збулося одне з моїх побажань-на території смт Райгородок Миколаївської територіальної громади завершується будівництво контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів. В 2021 році за кошти спеціального фонду "Охорона навколишнього природного середовища" місцевого бюджету було розроблено проєктно-кошторисну документацію на будівництво 11 контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів. Після отримання позитивного експертного висновку по об’єктах, комунальному підприємству Миколаївської міської ради "Управління капітального будівництво" були делеговані повноваження на проведення процедури закупівлі за даним заходом. Станом на 01.12.2021 процедура завершена, були укладені договори з Приватним підприємством «ПНТК Електротехмаш», згідно яких роботи по будівництву всіх 11 об'єктів планується завершити в строк до 24 грудня 2021 року.Гарний та естетичний вигляд майданчиків для ТПВ-запорука чистої громади!

Міський голова Олександр Гадяцький