З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:36

Фото без описуШановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нашим професійним святом-Днем місцевого самоврядування! У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Саме місцеве самоврядування покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою й спільними зусиллями будувати Українську державу. З нагоди професійного свята висловлюю вдячність депутатському корпусу, виконавчому комітету за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію в справі розбудови Миколаївської територіальної громади. Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку й добробуту, миру й злагоди, витримки й віри. Особливі слова подяки ветеранам ОМС, які зробили особистий вклад у становлення та розвиток громади. Тому бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!

Міський голова Олександр Гадяцький