Вже понад 400 тисяч українців користуються Viber-ботом YASNO-online

Дата: 07.12.2021 10:49

Фото без описуЧат-бот YASNO-online у Viber – це зручний та швидкий сервіс, переваги якого оцінили вже 410 тисяч клієнтів. Мешканці Донеччини можуть за лічені хвилини вирішити у боті основні питання з електропостачання та енергоефективності – і все це у декілька кліків. Офіційний чат-бот YASNO дозволяє клієнтам у будь-який час та у будь-якому місці отримати доступ до електронних сервісів постачальника, не встановлюючи окремих додатків і не займаючи пам’ять телефону.

Адже Viber вже встановлений у 97% українців. У чат-боті YASNO-online зручно та швидко:

• передати показання електролічильників за одним або кількома особовими рахунками – наприклад, за рідних чи знайомих старшого віку, які не користуються онлайн-сервісами;

• налаштувати нагадування для передачі показань з 1-го по 3-є число кожного місяця – для цього у головному меню чату оберіть розділ «Передати показання» і натисніть «Нагадати»;

• сплатити за електроенергію без комісії за себе і своїх близьких;

• замовити енергоефективні продукти від YASNO і партнерів з інтернет-магазину shop.yasno.com.ua (велику та малу побутову техніку, сонячні дахи, системи зберігання енергії, зарядки для електромобілів тощо);

• дізнатися адресу найближчого енергоофісу; • подати документи для оформлення договору про постачання газу від YASNO;

• проконсультуватися з фахівцем безпосередньо в чаті. YASNO одним з перших в Україні запровадив у чат-боті функцію оплати через Google Pay чи Apple Pay.

Користувачу не потрібно вводити номер картки чи інші додаткові дані, що значно спрощує процес. Щоб приєднатися до бота, відскануйте QR-код на сайті YASNO або зробіть декілька кроків:

1. Зайдіть у розділ «Цікаве» у нижньому меню Viber;

2. У рядку «Платіжні боти» знайдіть YASNO-online; 3. Натисніть «Приєднатися до бота».