Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Запрошуємо на мітинг- реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 13.12.2021 11:23
Кількість переглядів: 1104

Шановні мешканці Миколаївської територіальної громади! 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС .14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг людей, життя яких  є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму, людей, які щодня працюють над забезпеченням радіаційної та екологічної безпеки.

14 грудня 2021 року о 10:00 ранку, біля Пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» за адресою: м.Миколаївка.вул. Лесі Українки (за Палацом Культури) відбудеться мітинг- реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Запрошуються ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, особи евакуйовані з зони відчуження та всі небайдужі мешканці нашої громади.

Проходять  роки після Чорнобильської  аварії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора