ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Дата: 24.12.2021 08:40

Фото без описуВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Шановні жителі громади!

На засіданні сесії Миколаївської міської ради 23 грудня 2021 року відбулося нагородження авторів проєктів-переможців громадського бюджету Миколаївської МТГ у 2021 році. Авторів громадських проєктів привітав міський голова Олександр ГАДЯЦЬКИЙ. Сертифікати на впровадження проєктів, які реалізуються наступного року, отримали 14 авторів 16 проєктів-переможців, а саме:

1. Проєкт № 41 «Наші односельці (освітній медіаконтент "Історія рідного краю" в межах відеолітопису Миколаївської ТГ)». Автор – Процька Т.С.

2. Проєкт № 04 «Сучасний простір «Мрія». Автор Кравець А.Е.

3. Проєкт № 46 «Математична лабораторія». Автор – Безрукова Л.В.

4. Проєкт № 33 «Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства». Автор – Сидоренко О.І.

5. Проєкт № 25 «Дитячий майданчик по провулку Шкільному – Місце Щасливого Дитинства». Автор – Павлюкова М.Г.

6. Проєкт № 03 «Що таке театр?». Автор – Івченко О.В.

7. Проєкт № 15 «Куточок здоров’я та відпочинку в Малинівці». Автор – Чернишева С.В.

8. Проєкт № 38 «Школа-наш другий дім!». Автор – Павлюкова М.Г.

9. Проєкт № 14 «Зробимо дозвілля селян якіснішим! Full the difference! Відчуй різницю!». Автор – Бондаренко-Кононенко Т.В.

10. Проєкт № 20 «Оснащення логопедичної групи - важлива складова для розвитку мовлення дітей». Автор – Гриньова І.О.

11. Проєкт № 18 «Огорожа для Новорічної ялинки». Автор – Коростова Н.С.

12. Проєкт № 12 «Дитячі мрії – яскраві, кольорові та рухливі!». Автор – Степанова Т.С.

13. Проєкт № 16 «Малюй – будеш здоровим». Автор – Безрукова Л.В.

14. Проєкт № 44 «Затишний двір». Автор – Васюкова О.І.

15. Проєкт № 21 «Стільці для малої зали Палацу культури». Автор – Неп’янова Л.С.

16. Проєкт № 32 «HAPPY LAND». Автор – Ковдря М.В.

Вітаємо авторів проєктів!!! Дякуємо Вам та всім мешканцям громади за активність. Ваші ідеї та підтримка зроблять нашу громаду комфортнішою!

Вся актуальна інформація по громадському бюджету знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті Миколаївської міської ТГ за посиланням: https://mk-otg.gov.ua/gromadskij-bjudzhet-15-23-29-01-06-2021/.

Карта розташування проєктів-переможців громадського бюджету: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=14GcO3tQcRZXaP8WhgISE3ngHWSlA5ay0&ll=48.8.542&z

Пам’ятайте головне: ГРОМАДА – ЦЕ ЛЮДИ! Поважайте один одного та вибір кожного! Разом ми зможемо більше!