Боротьба зі снігом на дорогах Миколаївської громади

Дата: 28.12.2021 13:54

Фото без описуУ Донецькій області передноворічна казкова погода. Сніжить з 26 грудня. Для когось сніг, хуртовина та красиве біле вбрання дерев-це святковий настрій та природня фотозона, а для тих людей, які відповідають за комфортні дороги, боротьба зі снігом-це їхня цілодобова робота.І з якою вони, як показав нинішній снігопад, справилися..

З 26 грудня майже з 4 ранку силами КП «Сервіскомуненерго», ТОВ «Данко», СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС» було оброблено дорожнє покриття протиожеледними й фрикційними матеріалами в населених пунктах Миколаївської громади. А також забезпечено снігоочищення доріг, крутих спусків та інших аварійно- небезпечних місць в смт.Райгородок, Донецьке, в с.Рай-Олександрівка, Карпівка, Селезнівка, Юрківка, в м.Миколаївка та інших селах Райгородоцького, Малинівського, Рай-Олександрівського старостатів.До 22.00 вечора працівники утримували в постійній готовності дороги для забеспечення безпечного руху автотранспорту. Зима-це пора року, коли уважність та елементарні правила поведінки на дорогах, можуть запобігти виникненню надзвичайних ситуацій.