Що буде якщо не використати «ковідну» тисячу гривень

Дата: 10.01.2022 10:13

Тисяча гривень, нарахована за проходження повного курсу імунізації від коронавірусної інфекції, яка не буде використана протягом 4 місяців після нарахування, буде автоматично повернуто до держбюджету. Про це заявив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчинов.

Олег Немчинов нагадав, що 1 000 гривень за вакцинацію від COVID-19 має бути витрачено протягом чотирьох місяців. Ці кошти можна використовувати тільки на певних умовах, а також не можна зняти та отримати як готівку.

«Невикористані кошти (у розмірі 1 тисячі гривень за вакцинацію) повертатимуться виключно до державного бюджету. Ці кошти можна використовувати тільки на певні категорії, й їх також не можна зняти в готівковій формі. Програму «єПідтримка» запускали для підтримки бізнесу та людей, які вакцинувалися двома дозами вакцин проти COVID-19», - наголосив Немчинов.

У планах запровадження в Україні офлайн-карток у рамках програми «єПідтримка», однак це може статися орієнтовно в третьому кварталі 2022 року, доповнив Олег Немчинов.