Пандемія ковіду кардинально змінила весь світ, але щеплення дає шанс повернутися до звичного життя

Дата: 12.01.2022 13:20

Пандемія ковіду кардинально змінила весь світ, але щеплення дає нам шанс повернутися до нормального, звичного життя. Тільки від нашої відповідальності залежить, як скоро ми знову зможемо без остраху збиратися великими компаніями, вільно працювати, подорожувати та відпочивати. Дякую тим, хто вже прищепився, а особливо тим, хто зробив це організовано цілими колективами. Віталій Гніздицький, Микола Дорохов, Олександр Сидоренко, ви подаєте гідний приклад для наслідування – і як професіонали, і як відповідальні громадяни. Донецька область цілком забезпечена вакциною, тож зробіть цей крок – вбережіть від хвороби себе та своїх близьких. Здоров’я кожного – це здоров’я всієї країни! Вакциновані – захищені! Інформаційна кампанія триває за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Товариства Червоного хреста України.