Маланка завітала до Миколаївської міської ради

Дата: 13.01.2022 19:31

В Україні продовжуються новорічні та різдвяні свята.Традиційно, 12 днів після Різдва Христового називають Святками й триватимуть вони аж до Водохреща 19 січня. Вечір 13 січня, напередодні Старого Нового року, називають Щедрий вечір.Щедрівками вітають господарів із святами,за що господарі їх щедро віддячують: пригощають різними смаколиками.

Ось і сьогодні  Маланка завітала до Миколаївської міської ради. Напередодні Старого Нового року в Щедрий вечір вихованці КПЗО "Мистецька школа" завітали  з щедрівками та театральним дійством, привітавши зі Старим Новим роком працівників міської ради.. Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький подякував щедрувальників та побажав,щоб  Щедрий вечір прийшов  в дім разом із щастям, добробутом і миром!

Нехай в новому році на вашому столі завжди будуть смачні страви, а справи, які ви починаєте, завершуються успішно!