Увесь минулий рік ми були разом

Дата: 17.01.2022 11:40

Фото без описуПротягом 2021 року в Миколаївській міській територіальній громаді відбувалися різноманітні заходи та події, які широко висвітлювалися шляхом оприлюднення на офіційному вебсайті Миколаївської міської територіальної громади, сторінці «Миколаївська громада СЬОГОДНІ» в Фейсбуці, в Інстаграм та каналі YouTube.

За підсумками 8 місяців 2021 року на офіційному вебсайті Миколаївської міської територіальної громади було розміщено 1 574 публікації, які загалом отримали 825 815 переглядів.

З початку квітня 2021 року виконавчим комітетом Миколаївської міської ради створено сторінку «Миколаївська громада СЬОГОДНІ» в Фейсбуці. Станом на 30.12.2021 сторінка охоплює 7 503 перегляди публікацій та має взаємодію з публікаціями 8 525 осіб. Всього на сторінку підписано 573 особи з загальною кількістю відміток «Подобається» - 302 особи. Це свідчить про те, що нас читають!

Крім того, з метою висвітлення інформації про життя громади, безпосередню участь людей у житті громади, роботу Миколаївської міської ради, виконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради, в травні 2021 року виконавчим комітетом Миколаївської міської ради започатковано видання Інформаційних бюлетенів «Миколаївська громада сьогодні» та «Райгородоцький вісник». Так, за 8 місяців 2021 року видано 5 інформаційних бюлетеня тиражем 1 000 екземплярів, які розповсюджено серед населення міської територіальної громади та Райгородоцького старостинського округу. Планується в 2022 році інформаційні бюлетені видавати кожного місяця.

www.facebook.com

www.instagram.com/mykolaivska.gromada/