В Почесному Консульстві Латвії м.Слов’янськ було проведено хакатон на тему "Кращі практики волонтерського руху"

Дата: 20.01.2022 11:12

19.01.2022 року в Почесному Консульстві Латвії м.Слов’янськ було проведено хакатон на тему "Кращі практики волонтерського руху", який реалізовується ГО "ВО "Вірю в Україну". У хакатоні взяли участь, як волонтери початківці, так і ті, хто ділився вже напрацюваннями. Із привітальним словом волонтерів привітали Лілія Золкіна - начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Володимир Проскунін - перший заступник голови Миколаївської міської ради. Надихаючим виступом зустрів активістів Олександр Павенко - консул Почесного Консульства Латвії в м. Слов’янськ. На заході були присутні волонтери із м.Слов’янськ: Платформа Ініціатив “Теплиця”м. Слов’янськ, Олександр Кошлаков, ГО “Задзеркалля”, Тетяна Дерев’янко - керівниця проєкту "Волонтер+" та Артур Агеєв-Осередок громадянського суспільства та  партнерства.

Активність, відкритість учасників вражала. Було презентовано 4 проєкти, після чого волонтери-початківці змогли отримати дієві поради. За підсумками всі 4 проєкти мають право на життя. А Проєкт "Місто Мрії та Краси" - поданий "Кіностудією " MEDI@ANNA" та "Мої перші кроки до мільйону" - поданий Кононовою Іриною, будуть підтримані фінансово в розмірі 6000 гривень. Волонтерство - це не завжди просто, але сьогодні були найсильніші. Ми всі дуже різні, але в нас є дещо спільне, це любов та віра в краще!!! Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізовується ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми "Активні Громадяни" від Британської Ради в України #ВолонтерствоITsCOOlMykolaivskaTH