Привітання з Днем Соборності від міського голови

Дата: 21.01.2022 23:25

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської громади!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! 103 роки тому на Софійській площі в місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання , а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку й злагоди в родинах, щастя, добра, миру й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України! Хай розум та воля згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної, незалежної, демократичної та могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Зі святом Соборності! Слава Україні!

Міський голова Олександр Гадяцький