Українцям старше 60 років дозволили витратити «ковідну тисячу» в аптеках: що не можна буде на неї купити

Дата: 24.01.2022 12:10

Фото без описуУкраїнці, яким уряд дозволив витратити кошти програми «еПідтримка» на ліки, зможуть купити їх як в аптеках, так і через Інтернет. При цьому немає значення, чи був виписаний на препарат рецепт, головне, щоб лікарський засіб був дозволений до застосування в Україні.

Водночас видання «На пенсії», посилаючись на роз'яснення Міністерства економіки, зазначає, що банки перевірятимуть вік людини в момент проведення платежу. Головне, щоб на момент покупки ліків йому вже виповнилося 60 років.

У свою чергу в Мінфіні вказали, що за кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці.

Наприклад, не можна буде придбати:

- препарати недоведеної ефективності (наприклад, дієтичні добавки);

- косметичні засоби;

- медичні прилади (в т.ч. апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо).