Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Уже 10 млн унікальних «зелених» СOVID-сертифікатів згенерували в Дії!

Дата: 27.01.2022 14:55
Кількість переглядів: 1008

Якщо ви маєте сертифікат у застосунку і ще не взяли участь у програмі єПідтримка, саме час це зробити. Витратити 1000 від держави можна на книжки, театр, кіно, залізничні квитки — послуги того бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії.

Програма єПідтримка в цифрах. Такі результати за місяць від старту:

• 7,7 млн заявок подали українці

• 8,8 млн карток оформили

• 1,9 млрд грн уже витратили

Цього тижня ми також розширили єПідтримку, і вакциновані люди, які досягли 60 років, можуть купити в онлайн або офлайн-аптеках ліки. Банки перевіряють вік людини в момент проведення платежу. За три дні українці витратили на медикаменти понад 27 млн грн.

У найближчих планах з розвитку проєкту — надати можливість отримати 1000 грн допомоги підліткам, які щепилися від ковіду і яким від 14 до 17 років.

Радий, що така кількість, як більше 10 млн українців, не лише вакцинувалися, а й згенерували свій «зелений» COVID-сертифікат у Дії. Міністерство цифрової трансформації України максимально швидко розробило і запустило комфортне отримання послуги за кілька кліків — без додаткових походів до лікарів, стресу і черг.

З цифровим сертифікатом ви можете вільно подорожувати як всередині країни, так і поза її межами. Працюємо 24/7 для вас, вашої безпеки і спокою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора