Заступник голови Краматорської РДА відвідав із робочою поїздкою Миколаївську міську територіальну громаду

Дата: 28.01.2022 09:51

Заступник голови Краматорської районної державної адміністрації Юрій Люлька відвідав із робочим візитом  Миколаївську міську територіальну громаду. За дорученням міського голови Олександра Гадяцького заступник міського голови Валентина Гребенюк відповіла на питання стосовно медичного обслуговування  населення Миколаївської громади. Юрій Люлька відвідав КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та поспілкувався з головним лікарем Тетяною Холостовою та з директоркою  Світланою Коплянок КНП «Слов’янська центральна районна лікарня». Зустріч була продуктивною та змістовною для обох сторін.