Які свята відзначати в лютому 2022 - повний календар

Дата: 01.02.2022 14:52

Фото без описуНепомітно пролетів січень, тож час зазирнути в лютий і подивитися, які свята та знаменні дати випадають на другий місяць року.

Сайт 6262.com.ua зібрав повний календар важливих і не дуже дат, свят та знаменних подій у лютому. Також підготував календар, до якого входять також неофіційні свята та різні дотепні дати.

1 лютого - Китайський новий рік Тигра 2022 (4720-й рік за китайським календарем), Всесвітній день хіджабу, Всесвітній день читання вголос, День без політики, День жувальної гумки, День натхнення своїх співробітників на вдосконалення, День цукеркових прикрас.

2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь, День бабака, Всесвітній день гавайської гітари, День тонких млинців.

4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку.

6 лютого - Міжнародний день нетерпимого ставлення до операцій, які калічать жіночі статеві органи, Всесвітній день без мобільного телефону.

7 лютого - День масажиста в Україні, День "Розішли свою візитку", День балету, Тиждень "Майте співчуття до собак на ланцюзі".

8 лютого - День безпеки в Інтернеті, День електронного ящика, День опери.

9 лютого - Міжнародний день стоматолога, Всесвітній день захисту морських ссавців і китів.

11 лютого - Міжнародний день жінок і дівчаток у науці, День хворого, Європейський день служби екстреного виклику 112, День "Забирайся зі своєю гітарою", День для друзів, День очищення нутрощів комп'ютера, День підгодівлі лісових звірів, День щасливої самотності.

13 лютого - Всесвітній День радіо, День поміняти ім'я, День шаленого кохання до себе, Міжнародний день шаурми.

14 лютого - День військ радіаційного, хімічного й біологічного захисту Збройних сил України, День всіх закоханих, Європейський день допомоги хворим на епілепсію, День донора, День колеса огляду, Міжнародний день поінформованості про вади серця, Міжнародний день дарування книг.

15 лютого - День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів, Міжнародний день хворих на рак дітей, Стрітення Господнє, День комп’ютерника, День кіберспорту України.

16 лютого - День інновацій.

17 лютого - День кота в Європі, День спонтанного прояву доброти, День свого шляху.

18 лютого - Всесвітній день дегустації вина, День батарейки.

19 лютого - День Державного герба України, Міжнародний день перетягування каната.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, День соціальної справедливості, День "Полюби свою домашню тварину", День толстовки з капюшоном.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови, Всесвітній день екскурсовода.

22 лютого - Міжнародний день підтримки жертв злочинів, Всесвітній день стерилізації домашніх тварин, День прогулянки з собакою, День скромності.

23 лютого - День "Зроби щось на благо інших, навіть якщо тобі це незручно", День тенісу, Міжнародний день печива для собак.

24 лютого - Всесвітній день барменів.

25 лютого - День першого офіційного державного герба України, День пістолета.

26 лютого - День опору окупації Криму.

27 лютого - Міжнародний день полярного ведмедя.

28 лютого - кінець зими, Всесвітній день рідкісних захворювань, Масляна, Всесвітній день кравців, День зубної феї, Світовий день без Facebook.