Велике будівництво

Дата: 02.02.2022 13:23

Фото без описуПавло Кириленко

Вільний доступ до занять спортом – необхідна складова для оздоровлення нації. Саме тому в президентській програмі Велике будівництво велику увагу приділено спортивній інфраструктурі. За 2021 рік ми на Донеччині відновили два басейни – басейн “Нептун” у Маріуполі та басейн Торецької школи №6, а також збудували з нуля два великі спортивні комплекси – Льодову арену у Краматорську та велоспортивний комплекс у Лимані. Цей велоспортивний комплекс – окраса програми Велике будівництво. Тут виховуватимуться нові покоління спортсменів-олімпійців, а на сучасній трасі BMX можуть проводитися навіть міжнародні змагання. Крім того, у взаємодії з програмою “Здорова Україна” ми відкрили 54 активні парки та збудували 150 спортивних майданчиків. Працюємо!