Велике будівництво

Дата: 02.02.2022 13:45

Фото без описуПавло Кириленко

· Відновлення культурної та соціальної інфраструктури Донеччини – важлива частина президентської програми Велике будівництво.

У 2021 році ми капітально відремонтували або реконструювали 2 парки, 2 об’єкти культури та 2 соціальні об’єкти. - парк імені Гурова у Маріуполі, - парк імені Гагаріна у Мирнограді, - садиба Бантиша у Краматорському регіональному ландшафтному парку, де незабаром запрацює сучасний музей природи, - палац культури в Лівобережному районі Маріуполя, де тепер 205 дітей відвідують заняття у 28 гуртках за інтересами, - гуртожиток для переселенців у Краматорську, створений на базі старої школи. Там отримали нове житло 55 людей, - соціальне містечко у Дружківці, послугами якого можуть скористатися близько 400 осіб на рік. Загальна кошторисна вартість робіт за цим напрямком у 2021 році склала 626,7 млн гривень.