У ЦНАП м.Миколаївка відбувся виїзний прийом громадян працівниками Пенсійного фонду м.Слов'янськ

Дата: 04.02.2022 14:32

Фото без описуДо Миколаївської міської ради надійшло багато звернень від пенсіонерів Миколаївської територіальної громади з питань перерахунку пенсій для всіх категорій населення, про індексацію нарахувань та етапи підвищення пенсій для громадян, а також про перерахунок виплат працюючим пенсіонерам із використанням нових показників мінімальної заробітної плати та розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; та інші.

В цьому розрізі набуло сенсу запросити спеціалістів відділу обслуговування громадян №2 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Донецькій області (м. Слов'янськ), які провели виїзний прийом в Центрі надання адміністративних послуг відділу виконавчого комітету Миколаївської міської ради.Як з'ясувалося, мешканці нашої громади мають багато питань до фахівців, тому бажаючих отримати кваліфіковану відповідь з питань пенсійного забезпечення мешканців нашої громади було близко 28 чоловік. Під час прийому спеціалісти надали в повній мірі кваліфіковану допомогу всім, хто її потребував.