Методичні рекомендації щодо порядку здійснення робіт з пошуку, ексгумації та поховання останків осіб, які загинули у війнах, внаслідок депортації та політичних репресій

Дата: 08.02.2022 11:27

Фото без описуВідділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що згідно Порядку організації робіт з пошуку і впровадження поховань жертв війни та політичних репресій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 року № 1867 «Про затвердження Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій» до пошукової роботи належать ведення державного обліку, впорядкування, збереження та утримання поховань жертв війни та політичних репресій, а також ексгумація та перепоховання останків осіб, які загинули внаслідок воєн, депортації та політичних репресій.

Пропонуємо Вам озайомитися з методичними рекомендаціями щодо порядку здійснення робіт з пошуку, ексгумації та поховання останків осіб, які загинули у війнах, внаслідок депортації та політичних репресій.