Робоча нарада з міським головою

Дата: 14.02.2022 14:08

Сьогодні провів робочу нараду зі своїми профільними заступниками. В ході наради обговорювалися основні напрями життєдіяльності громади та визначили пріоритети в роботі структурних підрозділів міської ради. Також розглядалися питання щодо підготовки Дня депутата, пленарного засідання чергової сесії міської ради та планували поточну роботу міської ради на найближчий час.

В пріоритеті були питання про ямковий ремонт доріг, про особистий прийом громадян та виїзний прийом по населеним пунктам громади керівним складом Миколаївської міської ради. Особливу увагу я звернув на проведення 15.02.2022 заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В громаді відбудеться покладання квітів до Меморіальної плити в м.Миколаївка та хвилина мовчання в пам'ять про загиблих героїв на чужій війні. За моїм дорученням заступники міського голови, які координують відповідні напрямки діяльності на території Миколаївської територіальної громади,визначили нагальні проблеми та приступили до їх вирішення.

Олександр Гадяцький