В Миколаївській міській раді було проведено День Депутата

Дата: 15.02.2022 16:37

Фото без описуСьогодні 15.02.2021 року в Миколаївській міській раді було проведено День Депутата. Обранцями громади було попередньо розглянуто та обговорено матеріали пленарного засідання чергової 17 сесії 8 скликання Миколаївської міської ради, яка відбудеться 17 лютого 2021 року.Народні обранці дуже ретельно вивчали кожне питання. По кожній доповіді, співдоповіді начальників структурних відділів, проєктантів проєктів рішень велися обговорення. Жваве обговорення було по питанню- Про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 23.12.2021 № 05-XVI-8 «Про затвердження програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік».

Щодо питання про  святкування Днів населених пунктів громади міський голова Олександр Гадяцький запропонував  визначити дату святкування сіл Малинівського старостинського округу. День Депутата проводиться напередодні кожної чергової сесії міської ради для належної підготовки її проведення.