16 лютого 2022 - яке сьогодні свято, прикмети та іменинники, що сьогодні не можна робити, погода

Дата: 16.02.2022 09:36

Фото без описуЯке свято 16 лютого

Цього дня в світі відзначаються Міжнародний день млинця, День пошуку запахів, День Кіотського протоколу. В Україні святкують День єднання та День військового журналіста.

День єднання - свято зовсім молоде й було впроваджене Указом Президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року. Під час святкування цього свята на всіх будинках і спорудах всіх населених пунктів України рекомендовано підняти Державний Прапор та додати до одягу жовто-блакитні стрічки. Також на 10 годину ранку 16 лютого 2022 року заплановано виконання Державного Гімну України. День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі. У той час поки багато іноземних ЗМІ кажуть, що 16 лютого стане днем нападу, Президент вирішив зробити його Днем єднання.

Яке сьогодні церковне свято

Православна церква 16 лютого вшановує пам'ять святого Симеона й Святої пророчиці Анни. З цього дня природа починає готуватися до весни. Симеону й Анні моляться, щоб вони подарували здоров'я новонародженій дитині. Святих називають хранителями немовлят.

Що сьогодні не можна робити

Цього дня не можна лихословити, брати в борг та носити чорні речі та вживати алкоголь.

Прикмети

• Випало багато снігу - літо буде дощовим.

• Горобці голосно цвірінькають - скоро настане весна.

Іменинники

Іменини в Михайла, Анни, Миколи, Романа, Адріана й Павла.

Анекдот дня

• Іване, ти чому свою Галю називаєш бубновою дамою?

• Ай, бо весь час «бу-бу-бу», а якщо прийду напідпитку, то ще в бубен може дати.

Джерело: https://www.unian.ua/lite/holidays/16-lyutogo-2021-yake-sogodni-svyato-prikmeti-ta-imeninniki-shcho-sogodni-ne-mozhna-robiti-11321627.html

????Прогноз погоди по Донецькій області

16 лютого 2022 року територія Донецької області буде знаходитися під впливом малоградієнтного поля відносно підвищенного тиску. У зв'язку з цим буде очікуватись:

?Мінлива хмарність,

без опадів,

вночі та вранці місцями туман,

вітер південно-східний, південний, 5-10 м/с.

????Температура повітря: вночі 3-8° морозу,

????На 17-18 лютого 2022 року

?17 лютого мінлива хмарність,

без істотних опадів,

вітер південний, південно-західний, 9-14 м/с.

????Температура повітря: вночі від 1° морозу до 4° тепла,

?18 лютого хмарно,

дощ,

вітер південно-західний, 9-14 м/с, місцями 15-20 м/с.

????Температура повітря: вночі 0-5° тепла,