День єднання пройшов в Миколаївській міській териториальній громаді

Дата: 16.02.2022 15:33

Фото без описуДень 16 лютого 2022 року Указом Президента України оголошено Днем єднання. З нагоди знаменної дати, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, цього дня о 10:00 по населених пунктах Миколаївської міської територіальної громади були проведені урочисті патріотичні заходи.

Керівний склад та працівники структурних підрозділів міської ради, мешканці старостинських округів, учнівська та студентська молодь, представники громадськості, заклади освіти та культури взяли участь в заходах до дня єднання. Відповідно до указу, в цей день було піднято Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та виконано Державний Гімн Україн. Повсюду лунало: «Слава Україні!»