Звернення до громадян (юридичних осіб), яким надані водні об’єкти  загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди

Дата: 17.02.2022 16:01

Фото без описуШановний користувач водного об’єкту загальнодержавного значення на умовах оренди.

На виконання закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками» від 04.11.2020 року № 963-ІХ, затверджена нова типова форма  Договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водними об’єктами.

Сторони договорів оренди водних об’єктів, договорів оренди земельних ділянок під водними об’єктами, укладених до набрання чинності цим Законом, які не містять умов щодо розміру орендної плати за земельну ділянку, на якій розташований водний об’єкт, або щодо розміру орендної плати за водний об’єкт, зобов’язані визначити такі умови протягом року з дня набрання чинності цим Законом, а саме до 02.03.2022 року.

Просимо звернутися до Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області щодо отримання інформації з питань укладання  Договорів оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом згідно діючого договору надання водних об’єктів загальнодержавного значення у тимчасове користування на умовах оренди.