Відзначення Ритуалу вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Дата: 18.02.2022 14:07

Фото без описуЗібрав сьогодні профільних заступників Миколаївської міської ради для проведення інформхвилинки щодо відзначення Ритуалу вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. Розповів про сценарій вшанування розроблений родичами Небесної Сотні та учасниками Революції гідності й погоджений Українським інститутом національної пам’яті та Міністерством у справах ветеранів України. Ми збиремося 20 лютого, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за честь, правду й гідність і віддав своє життя за нас з вами.Цю інформацію заступники поширять по своїм структурним підрозділам та запросять бажаючих приєднатися до вшанування пам'яті Героїв 20 лютого. Далі затвердили план роботи на наступний тиждень.