В Миколївській громаді вшанували пам'ять подвигу Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2022 12:14

Фото без описуЗ метою вшанування пам'яті подвигу Героїв Небесної сотні в закладах культури,освіти Миколаївської міської територіальної громади провели низку заходів,таких як:майстер-клас із виготовлення паперових янголів"Герої,які стали янголами", викладки літератури,книжкові виставки для користувачів різних категорій,відеоролики та перегляд кінофільмів на тематику увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні та інші. Міським головою Олександром Гадяцьким проведена інформхвилинка серед працівників міської ради щодо відзначення Ритуалу вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Міський голова Олександр Гадяцький та керівний склад Миколаївської міської ради, депутати та громадськість вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні покладанням квітів до Пам'ятних знаків захисникам,полеглим за свободу та незалежність України. Підняли Державний Прапор України та схилили голови в хвилині мовчання.