Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Сьогодні відбувся оргкомітет під головуванням міського голови

Дата: 21.02.2022 14:51
Кількість переглядів: 814

У Миколаївській  міській територіальній громаді масові свята проходять весело та гучно! Сьогодні відбувся перший оргкомітет під головуванням міського голови Олександра Гадяцького з відзначення святкових дат у громаді. І перше свято, яке  обговорювали – це цьогорічне відзначення Масляної. Вона припадає на 6 березня. З метою підготовки та проведення Фестивалю-ярмарку  створюється організаційний комітет , який приймає заявки на участь у заході, забезпечує якісне виконання умов Фестивалю, залучає представників засобів масової інформації. Фестиваль проводиться з метою збереження й розвитку традицій  народного свята – «Масляна», підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної

творчості в сучасному суспільстві, підвищення ролі української національної культури та мистецтва в формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління й всіх верств населення.

У програмі буде багато сюрпризів, ігрова програма, на окремих локаціях команди будуть пригощати млинцями та варениками. Так. як і на  День Незалежності ,плануємо ставити палатки з кожного населеного пункту, які команди прикрасять по-особливому, відповідно до традицій села, його історії.

Тому в ході засідання оргкомітету було розглянуто та обговорено план заходів із організації та проведення свята, враховано пропозиції міського голови Олександра Гадяцького, членів оргкомітету та надано відповідні доручення працівникам, відповідальним за хід підготовчих робіт.

Міський голова Олександр Гадяцький висловив думку, що дуже  сподівається, що цей рік у епідеміологічному плані буде кращим, ніж попередні два.

 Положення про творчий фестиваль-ярмарок «Запальна Масляна 2022» розташовано на вебсайті громади, в Фейсбуці на сторінці«Миколаївська громада сьогодні», в Інстаграм.

Детальна афіша з’явиться незабаром і ми, обов’язково, анонсуємо про всі заплановані заходи на свято.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора