Відбувся особистий прийом міським головою

Дата: 22.02.2022 16:11

В понеділок  відбувся особистий прийом громадян міським головою Олександром Гадяцьким. На прийомі були присутні  заступник  міського голови Валентина Гребенюк та керуюча справами виконавчого комітету Олена Осипенко.

Цього разу на прийом прийшли мешканки м.Миколаївка, які підняли болюче для всіх питання про обслуговування лежачої недієздатної громадянки міста.

Жінки звернулися до міського голови з пропозицією спільно допомогти одинокій людині, бо там дуже складна ситуація, яка набирає негативних обертів, бо здоров’я в їх підопічної різко погіршало. Заступник голови Валентина Гребенюк надала необхідну інформацію щодо прийнятих заходів по відношенню до потерпілої та запропонувала ряд пропозицій по вирішенню подальшої долі жінки.

Всі присутні дійшли згоди в даному питанні.

За результатами прийому це питання взято на контроль міським головою Олександром Гадяцьким  та буде вивчено з метою позитивного вирішення.