Ситуація з інтернетом у Слов'янську – в зоні відповідальності СДС

Дата: 26.02.2022 23:07

Керівник компанії СДС Сергій Кушнарьов повідомляє, що на 10:00 26 лютого 2022 р. мережа СДС та персонал працює штатно! Жодних відключень за указом не планується!! Було змінено графік роботи технічної підтримки та контакт центрів.

Колцентр – з 8:00-22:00 (співробітники працюють віддалено).

Центри обслуговування – з 9:00 до 16:00.

Велике прохання! Бережіть свою нервову систему та наших співробітників!

Додатково:

В аварії знаходиться один із каналів у м. Харків – недоступний один із вузлів у м. Куп'янську. Сьогодні вночі компанія Facebook відключила свої сервери у Києві! Аварія це чи ні поки що не відомо. Техпідтримка Фейсбук поки що мовчить. У зв'язку з цим можуть бути підгальмовування і погана якість роботи наступних ресурсів:

Дуже велике навантаження на сервери та стики з Telegram - також спостерігаються гальмування.

Є питання щодо безкоштовного інтернету. В даний момент ми це зробити не можемо, так як, у нас працюють люди, перед якими в мене є зобов'язання - вони виконують роботу - ми їм платимо гроші. Якщо ми включимо безкоштовно інтернет, наші співробітники не зможуть купити продукти, медикаменти та інші речі першої необхідності для своїх сімей. Послуга 3 дні в борг працює.