ДО УВАГИ мешканців Миколаївської міської територіальної громади!

Дата: 27.02.2022 18:20

ДО УВАГИ мешканців Миколаївської міської територіальної громади!

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, відповідно до Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації "Про запровадження коменданської години та встановлення спеціального режиму світломаскування на території Донецької області" з 27 лютого 2022 року на території Миколаївської міської територіальної громади запроваджується коменданська година з 17:00 до 08:00 та встановлюється спеціальний режим світломаскування строком на 30 діб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану".