З 8 березня

Дата: 08.03.2022 23:18

Прекрасні жінки Миколаївської міської територіальної громади!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!
     Від імені всіх чоловіків нашої  громади мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом краси і любові –
8 Березня!  Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю.
      Попри складну воєнну  ситуацію в Україні Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Низький уклін вам!
  Бажаю Вам ,щоб скоріше скінчилася ця війна, мирного неба над головою, мирного квітучого  життя, міцного здоров’я та великого жіночого щастя Вам, тепла,сонечка,здійснення мрій,  а ще добра й любові!                               З повагою міський голова Олександр Гадяцький.