Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Інформація про забезпечення гуманітарною допомогою мешканців громади

Дата: 05.03.2023 00:22
Кількість переглядів: 1174

✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади від донорів та яку надають мешканцям нашої громади. ☑️За співпраці військової адміністрації, Краматорскої райдержадміністрації та БО «БФ Адра Україна» забезпечено продуктовими наборами мешканців міста вікової категорії 19-59 років та майже 1100 мешканців Малинівського та Рай-Олександрівського старостинських округів продуктовими наборами від ГО «БФ Все буде добре».

За ☑️23.02.2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано 7000 буханок хліба для населення громади та було видано в місті Миколаївка та старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечить доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Перший рейс здійснено в п‘ятницю, 24 лютого з перевезення мешканців населених пунктів Малинівського старостату. ☑️забезпечено бригади КП «СКЕ» комплектами термобілизни та термосами. ‼️За підтримки міської військової адміністрації та Французької неурядової гуманітарної організації ACTED в громаді розпочато програму надання багатоцільової грошової допомоги мешканцям громади, про що детальніше можна дізнатись в постерах, які розміщені в інтернет ресурсах громади та на інформаційних стендах.

🟢Миколаївська міська військова адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора