Відзначення найкращих

Дата: 19.03.2023 12:36

19 березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Щодня працівники житлово-комунального господарства своєю клопіткою працею забезпечують функціонування інфраструктури громади. Їхня праця – це вагомий внесок у життєдіяльність громади й саме від неї залежить комфортне проживання мешканців наших сіл,селищ та міста, функціонування установ, чистота вулиць , благоустрій на підприємствах, біля шкіл, дитячих садків, лікарень,кладовищ, тощо. 17 березня, в приміщенні Миколаївської міської ради відбувся святковий захід на якому заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Володимир Проскунін привітав працівників КП"Сервіскомуненерго" та КП"Комунальник" з нагоди Дня працівників комунальної сфери. Від імені начальника Миколаївської міської військової адміністрації Юрія Підлісного та всієї громади побажав присутнім миру, здоров'я, наснаги та благополуччя. Відтак нагородив працівників комунальних підприємств грамотами та квітами. У важких умовах проходить сьогоднішня робота комунальних підприємств нашої громади. Дякуємо вам за вашу нелегко працю!