Гірчить Чорнобиль навіки

Дата: 26.04.2023 09:00

Фото без описуШановні земляки, учасники-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

День 26 квітня 1986 року став днем скорботи за жертвами трагедії на Чорнобильській АЕС. 37 років ми разом згадуємо й сумуємо за героями, які віддали власні життя за життя інших. Вічна та світла їм пам’ять... Зі словами вдячності сьогодні звертаємося до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – пожежників, військових, медиків, правоохоронців, представників інших професій, які мужньо, самовіддано працювали в зоні атомного лиха. Ми повинні пам’ятати всіх: і тих, хто відійшов у вічність, і тих, з ким маємо честь жити й працювати разом. Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя, здоров’я подарував майбутнє всьому людству. Бажаємо вам мирного неба, здоров’я, добра й злагоди в родинах.

З повагою, заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Володимир Проскунін