Сторінки великої історії

Дата: 21.05.2023 10:24

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій, пам'ять тих, хто був депортований, ув’язнений, висланий у табори або ж загинув внаслідок репресій та терору. Сторінки української історії назавжди закарбували мільйони зламаних доль. Сьогодні ми згадуємо жертв голодоморів, «розстріляне відродження», дисидентів та шістдесятників, постраждалих у ході антирелігійної кампанії, примусово депортованих... Ми маємо завжди пам’ятати про наших співвітчизників: видатних митців та літераторів, активних громадських діячів та просто патріотів України, які постраждали внаслідок жорстоких політичних репресій. Світла та вічна їм пам'ять....

З повагою,заступник начальника Миколаївської військової адміністрації Володимир Проскунін