100 років святкує мешканка м.Миколаївка

Дата: 23.05.2023 17:37

Фото без опису100 років із дня народження сьогодні святкує мешканка м.Миколаївка Ганна Йосипівна Лихойван. З такою поважною датою почесну ювілярку привітало керівництво громади в особі заступника начальника Миколаївської військової адміністрації Володимира Проскуніна,який побажав Галині Йосипівні здоров'я та миру,а ще здійснення бажань, берегти себе в цей нелегкий час та з оптимізмом дивитися в майбутнє. Гарна жінка,поважний вік і море позитиву від спілкування. Коли в неї спитали на скільки років вона почувається,то відповідь здивувала всіх! Ганна Йосипівна відчуває себе на 30 років! Навіть у 100 років ця жіночка не втратила жіночності та почуття гумору. Бажаємо ювілярці гарних новин,щоб поруч завжди були люблячі рідні люди, наснаги до життя,мирного неба над головою!