Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Звернення заступника начальника Миколаївської МВА до громади

Дата: 09.06.2023 14:28
Кількість переглядів: 378

Шановні мешканці громади!

Звертаюся до Вас як до свідомих та відповідальних громадян, бо саме завдяки нашим спільним діям нам вдасться зберегти життя та здоров’я мешканців.

В цей важкий час підвальні приміщення можуть використовуватися як укриття. Миколаївська міська військова адміністрація не має права втручатися та розпоряджатися Вашим приватним та спільним майном, а саме підвальними приміщеннями багатоповерхівок (на території нашої громади є 37 підвальних приміщень, які можуть використовуватись як укриття). Але сподіваймось на Вашу людяність.

Сьогодні, як ніколи, ми повинні бути згуртовані, пильні та не піддаватися на будь-які можливі провокації. Від нашої солідарності, твердості та відданості спільним цінностям залежить майбутнє кожного з нас.

Пам’ятайте – людське життя є найвищою цінністю. Воно дорожче за велосипед чи дитячу коляску, яку ви тримаєте в підвалі. Зрозумійте, що так само і Ваша дитина або мати можуть опинитися під часи загрози біля іншого будинку. Чи хотіли би ви, щоб в цей час був зачинений підвал? Зі свого боку, Миколаївська міська військова адміністрація готова спільними з Вами зусиллями розібрати проблемні питання щодо забезпеченості укриття всім необхідним.

Пропонуємо Вам обрати особу відповідальну за укриття та надати відомості до військової адміністрації для комунікації. Давайте будемо толерантними один до одного та ставитися з розумінням до ситуації, будемо дбати про своїх рідних та близьких.

Заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора