Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Гуманітарна допомога за тиждень по громаді

Дата: 09.06.2023 14:40
Кількість переглядів: 406

Фото без опису✅Шановні мешканці громади! Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади від донорів та яку надають мешканцям нашої громади. ✅ Цим тижнем за співдіі міської військової адміністрації та БФ " Хатіко UA"  було видано 1000 продуктових наборів. Забезпечено гуманітарною допомогою мешканців вікової категорії 19-59 років. Також цим тижнем забезпечено дитячим харчуванням дітей віком від 0 до 6 років Райгородоцького старостинського округу, осіб із інвалідністю міста Миколаївка.

☑️  08 червня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  5000 буханок хліба, який було видано мешканцям громади разом із м'ясними консервами населенню громади в місті Миколаївка та старостинських округах.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора