Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

18 червня-день дільничних інспекторів поліції

Дата: 18.06.2023 13:38
Кількість переглядів: 432

18 червня-день дільничних інспекторів поліції. Цього року виповнюється рівно 100 років від часу створення служби, працівники якої найбільш наближені до громадян – дільничних офіцерів поліції. Це ті люди, яких знають місцеві мешканці, яким довіряють, до яких звертаються за будь-яким питанням. Двадцять чотири години, сім днів на тиждень – робочий графік дільничних офіцерів поліції. Ці правоохоронці завжди там, де потребують їхньої допомоги. Провідувати самотніх пенсіонерів, працювати на випередження щодо злочинів та правопорушень, знати в яких умовах проживають багатодітні чи малозабезпечені родини, спілкуватися з місцевою громадою – це лише частина завдань, покладених на дільничного офіцера.

Сьогодні ми вітаємо зі святом Романа Пенькова, який працює дільничним інспектором поліції Райгородоцького старостинського округу!

Шановний Романе Володимировичу! В умовах війни Ваша робота стала ще більш потрібною та важливою. Ви продовжуєте робити свій внесок у безпеку нашої громади,стоїте на захисті прав громадян і гідно несете свою службу. В цей святковий день бажаю Вам мирного неба, щастя, здоров'я, благополуччя й плідної роботи. Дякую за нелегку працю! Нехай добро й щедра доля не оминають Вас і Вашу родину!

З повагою заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора