Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Гуманітарна допомога за минулий тиждень в громаді

Дата: 30.07.2023 14:29
Кількість переглядів: 378

✅Шановні мешканці громади!

Миколаївська міська військова адміністрація інформує щодо стану забезпечення вас гуманітарною допомогою, що надходить  до нашої громади.

✅ Цим тижнем за співдіі міської військової адміністрації та ГО "БФ АДРА Україна" забезпечено гуманітарною допомогою працівників КП"Сервіскомуненерго", працівників освітньої галузі та медичних працівників міста у вигляді продуктових наборів. Організовано видачу гуманітарної допомоги від ГО"Аваліст"мешканцям населених пунктів громади (с. Пискунівка, с. Стародубівка, смт.Донецький) у вигляді зимового одягу , термобілизни.

☑️  27 липня 2023 року за співдії Миколаївської міської військової адміністрації  в рамках Продовольчої програми ООН від БО"БФ АДРА Україна"   отримано  4000 буханок хліба, який було видано мешканцям громади  м. Миколаївка та в старостинських округах. Минулого тижня ГО " Аваліст" надала мешканцям із числа незахищених верств населення міста 60 обігрівачів.

☘ Від Гуманітарної місії  " Проліска" надано гуманітарну допомогу у вигляді 50 ремонтних наборів для мешканців смт.Донецьке, домогосподарства яких були пошкоджені внаслідок обстрілів військ агресора.

☑️ Продовжено роботу з організації нерегулярних перевезень мешканців населених пунктів старостинських округів до міста Слов‘янськ, що забезпечує доступність мешканцям вирішувати питання пенсійного забезпечення, фінансові питання в банківських установах міста. Рейси здійснюються відповідно до затвердженого графіку.

🟢Миколаївська міська військова  адміністрація висловлює подяку  волонтерам, які безпосередньо розвантажували й видавали гуманітарну допомогу мешканцям громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора