Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

День Державного Прапора України відзначили в Миколаївській громаді

Дата: 23.08.2023 13:53
Кількість переглядів: 173

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

З цієї нагоди у Миколаївській  громаді відбулися урочисті  онлайн та офлайн заходи. До Дня Державного Прапора України  в громаді на бюджетних установах, комунальних підприємствах, в старостинських округах відбулася церемонія підняття Державного Прапора України  за участю керівництва громади, працівників органів місцевого самоврядування,  старостів, громадськості.

З привітальним словом виступив заступник Миколаївської міської військової адміністрації  Володимир Проскунін,який  наголосив на тому, що прапор – оберіг українського народу, це символ, що об’єднує та гуртує усіх українців:

–         Наш синьо-жовтий стяг обʼєднує всю Україну, тисячі населених пунктів піднімають український прапор, яким гордяться та якому вклоняються. Сьогодні ми виражаємо повагу всьому українському народу, вшановуємо світлу памʼять воїнів-захисників, які ціною власного життя боронять наш спокій, жертвують найціннішим для того, щоб відродити Україну. Ми щасливі відзначати 32 річницю Незалежності України та горді тим, що ми українці!

В закладах освіти,культури Миколаївської міської ради пройшли тематико-патріотичні онлайн та офлайн заходи,які широко висвітили значимість для кожного українця одного з Державних символів  України-Державного Прапора України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора