Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Триває збір заявок на участь в обласному конкурсі «Жінка Донеччини»

Дата: 26.08.2023 11:11
Кількість переглядів: 439

Фото без описуШановні мешканці громади!

 

Триває збір заявок на участь в обласному конкурсі «Жінка Донеччини». Документи приймаються до 16 серпня 2023 року включно. Метою цього конкурсу — відзначення та підтримка найбільш активних жінок за вагомий внесок в соціальне та культурне життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у сфері гендерної рівності та сприяння реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Як стати конкурсанткою?

Участь у конкурсі можуть взяти громадянки України віком від 18 років, які роблять вагомий особистий внесок своєю працею та професійними вміннями у розбудову Донецької області.

Як подати заявку?

Для участі у Конкурсі до управління коштом відправника (docspd84200@ukr.net, «Нова пошта» - Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вул. Болоня 42, Нова пошта відділення номер 1 або «Укрпошта» - 81600, Львівська область, Стрийський район, м. Миколаїв, вул Чайковського, 18) на Дьоміна Ірина Олексіївна, 0954281700 подаються такі документи в електронному або паперовому вигляді: історія жінки у довільній формі, українською мовою, обсягом до двох сторінок формату А4 (кожна історія проходить модерацію та узгодження); анонс історії для розміщення у телеграм-каналі обсягом до 2000 знаків; фотокартка формату 10*15; копії документів, що підтверджують досягнення конкурсантки (статті, відзнаки, інформація про участь конкурсантки у фестивалях, форумах, конференціях тощо); згода на оприлюднення та використання матеріалу.

До зазначеного вище переліку документів можуть додаватися інші матеріали, які допоможуть розкрити досягнення кандидатки та їхню соціальну вагомість. Конкурс проводиться у таких номінаціях:

«Медикиня року»;

«х0Вчителька року»

; «Зоозахисниця року»;

«Правозахисниця року»

; «Жінка у владі»;

«Волонтерка року»

; «Військова року»;

«Журналістка року» (окрім журналісток до участі у номінації допускаються блогерки);

«Підприємниця року»

; «Охоронниця року» (участь у номінації беруть представниці правоохоронних органів та Державної служби України з надзвичайних ситуацій)

; «Героїчний вчинок року»;

«Культурне досягнення року»;

«Психологиня року» (до участі у номінації допускаються виключно психологи за фахом, які мають свідоцтво про освіту державного зразка).

Конкурс проводиться управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з благодійним фондом «Слов’янське серце» за підтримки Структури «ООН Жінки» в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора