Про проведення відкритих торгів з особливостями

Дата: 23.10.2023 15:40

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з особливостями

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: виконавчий комітет Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області.

1.2. місцезнаходження замовника: 84182, Донецька область, Краматорський район, м. Миколаївка, пл. Енергетиків, 2/14.

1.3. ідентифікаційний код замовника: 26480670

1.4. категорія замовника: органи місцевого самоврядування.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Паливо (Бензин А-95) (ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти).

3. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:

3.1. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 7000,00 л.

3.2. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: територія Миколаївської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області.

*У разі коли оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місце поставки (оприлюднення якої передбачено Законом) несе загрозу безпеці замовника, така інформація може зазначатися як найменування населеного пункту, в який здійснюється доставка товару (в якому виконуються роботи чи надаються послуги).

4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 400000,00 грн.

5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 28.11.2023

6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 31.10.2023

7. Умови оплати Приклад: Подія Опис Тип оплати Період (днів) Тип днів Розмір оплати Придбання товару Післяоплата 30 Банківські 100

8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

9.1. Вид забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

10. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: 3%