Алгоритм щодо визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам

Дата: 19.12.2023 14:04

Фото без описуМиколаївська міська військова адміністрація повідомляє, що з метою забезпечення проведення комісійного обстеження втрат сільськогосподарських тварин, збитків, завданих сільськогосподарській техніці та обладнанню

внаслідок збройної агресії Російської Федерації, відповідно до методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії Російської Федерації, затвердженої наказом Мінагрополітики від 28 червня 2023 року № 1328, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 липня 2023 року № 1182/40238, розпорядженням начальника Миколаївської міської військової адміністрації від 29.09.2023 № 1045 створена комісія з обстеження щодо втрат сільськогосподарських тварин, збитків, завданих сільськогосподарській техніці та обладнанню внаслідок збройної агресії Російської Федерації на території Миколаївської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області.

Для підвищення обізнаності та зручності ознайомлення мешканців громади із вищезазначеного питання розроблено Алгоритм щодо  визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії Російської Федерації, що включає шкоду від каліцтва, тілесного ушкодження, загибнлі сільськогосподарських тварин, бджолосімей (додається).

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04341413/91529204e0ea1ba07b35e0c4b2312eba.doc