Дата: 15.01.2024 18:15

Фото без описуПро надання гуманітарної допомоги у вигляді 150 долл США на придбання кормів для годівлі худоби

Шановні мешканці громади!

До минулого оголошення щодо надання гуманітарної допомоги на придбання кормів для годівлі худоби внесено корективи, а саме:

«Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з партнером -  Громадською організацією «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму надання грошової допомоги для купівлі кормів для сільськогосподарських тварин у зимовий період.

Допомогу можуть отримати сільські родини, які утримують корів, свиней, кіз, овець тощо, а також дрібні фермери, які утримують до 50 свиней, 30 корів молочних порід чи 30 кіз.

Критерії участі у програмі:

• сільські домогосподарства, в яких проживають люди похилого віку (+60 років);
  • сільські домогосподарства, в яких проживають люди з інвалідністю (наявна довідка про інвалідність);
  • сільські домогосподарства, що очолюються одним чоловіком або одною жінкою, з принаймні однією неповнолітньою дитиною;
  • родини внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що проживають у сільській місцевості, та родини, що приймають ВПО;
  • сім’ї з трьома та більше дітьми до 18 років.

Допомога надається у вигляді 150 долл США на придбання кормів для годівлі великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, птиці* на одне домогосподарство. (* щодо птиці - до 30% від загальної кількості).

Реєстрація на отримання допомоги триватиме до26січня2024 року.

Для отримання допомоги мешканцям Миколаївської міської територіальної громади необхідно звернутися до відповідного старостату за місцем проживання та до Миколаївської міської військової адміністрації.

При собі мати документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код, документ, підтверджуючий реквізити IBAN (міжнародний номер банківського рахунку), довідка про наявність та кількість худоби, птиці (складається за результатами подворового обходу домогосподарств старостами та відповідальними особами).

Контактний телефон 0509258253».