КП "Сервіскомуненерго" про роботу за минулий тиждень

Дата: 28.02.2024 09:21

Фото без описуКП "Сервіскомуненерго" підтримує порядок у м.Миколаївка та деяких населених пунктах громади.

Працівники комунального підприємства на минулому тижні проводили роботи:

-Засклення віконних рам у під'їздах будинків.

-Нарізка скла за заявою мешканців. - Засклення віконних рам у під'їздах житлових будинків.

-Ремонт м'якої та шиферної покрівель житлових будинків за заявками мешканців.

-Ремонт автотракторної техніки УСТТ РСЦ. '

-Ремонт та ревізія засувок опалення у рамках введення житлових будинків.

-Перезапуск опалювальної системи житлових будинків міста (за заявками мешканців будинків). -Заміна ділянок трубопроводів опалення, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення у квартирах та підвальних, горищних приміщеннях житлових будинків міста.

-Ремонт турбокомпресора аеротенок на очисних спорудах. -Ревізія електрообладнання насосної 3-го підйому.

-Ревізія поверхових щитків житлових будинків.

-Знаходження пошкодження та ремонт кабельної лінії 6кВ приєднання 348-го трансформатора промзони підприємства.

-Збір та вивіз ТПВ по місту.

Шановні мешканці Миколаївської громади! Пропонуємо і вам долучитися до прибирання свої присадибних ділянок!