Вадим Філашкін -голова Донецької ОВА про  першу українську   перемогу

Дата: 11.03.2024 14:45

Краще б у нас не було таких приводів для відзнак. Але коли вже так сталося, то можемо з заслуженою гордістю привітати наших митців.

Фото без опису

Вадим Філашкін -голова Донецької обласної державної адміністрації — начальник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про  першу українську   перемогу

.

«20 днів у Маріуполі» здобув Оскара як найкращий документальний фільм року!

Вся правда про страшні злочини росіян, які встиг зафільмувати в обложеному місті Mstyslav Chernov, тепер не тільки частина нашої історії, але й частина історії кінематографу.

Це перший Оскар для України. Нагорода, здобута дорогою ціною. Але дуже важлива нагорода, яка спонукає західний світ свіжими очима подивитися на трагедію Маріуполя.

Дякую Мстиславу Чернову та всій команді, яка працювала над створенням фільму, за чудову роботу. І вітаю з перемогою! Вона — заслужена!